טלפון: 054-2327531 | אימייל: yyoshay@gmail.com


ארון בגדים מודולרי הוא דרך רב-תכליתית ויעילה לארגן את הבגדים והאביזרים שלך. זוהי מערכת המאפשרת לך לערבב ולהתאים רכיבים שונים כדי ליצור פתרון אחסון מותאם אישית העונה על הצרכים הספציפיים שלך.
מדפי מתכת מודולריים הם מדפים חזקים ואיכותיים שניתן להרכיבם בנוחות ובקלות. את המדפים ניתן לכוון בצורה שתתאים לחדר או למחסן שלכם ולפרק ברגע שתחליטו לסדר אותו מחדש. מדפי מתכת מודולריים נוחים מאוד בעיקר במעברי דירה, כך שניתן לפרק את המדפים במהירות ולהרכיבם בדירה החדשה בקלות לעומת ארון רגיל שמעבר הדירה איתו הופכת למסורבלת. למדפי מתכת מודולריים תוכלו למצוא שימושים רבים. גם בעלי חנויות שרוצים לשנות את התצוגה שלהם בחנות לעיתים קרובות יוכלו להשתמש במדפים ולשנות את הגובה והרוחב בהתאם למה שהם רוצים להציג בחנות בצורה שהכי תתאים להם.
מחסן יכול להיות ברכה גדולה, או צרה צרורה. אם המחסן מתוכנן כמו שצריך והסדר שבתוכו נשמר, הוא יהיה הפתרון הכי יעיל שנתקלתם בו מעולם. אבל אם הבלגן יחגוג, לא תמצאו את הידיים והרגליים שלכם ובטח לא את הציוד שאיחסנתם בתוכו. אז איך שומרים על מחסן מסודר? אספנו עבורכם את הטיפים החשובים ביותר.
החלטתם לבנות חדר ארונות? תתחדשו! רגע לפני שאתם חותמים על הסכם עבודה עם הנגר הקרוב לביתכם, תנו לנו לנמליץ לכם על חדר ארונות מסוג אחר לגמרי, שישנה את כל מה שחשבתם על חדרי ארונות – חדר ארונות מודולרי עם רשתות מתכת.
בן אדם של היום אינו רוצה לבזבז מזמנו על חיפוש הבגד שאותו תכנן ללבוש. המציאות של היום מלמדת את האנושות לכבד את הזמן ולכן כל יום אנו מוצאים פתרונות חדשים ומתקדמים לפעולות פשוטות כמו חיפוש בגד מתאים בארון בגדים. לבגדים יש משמעות גדולה בחיינו. בגדים מספרים עלינו המון עוד לפני שבכלל הספקנו לקלוט את הפרטנר לשיחה. לכן יש לשמור ולטפח את הבגדים שלכם כאילו מדובר בעצמכם. חדרי ארונות זהו הפתרון המושלם, אשר יעזור לכם לשמור על האיכות של הבגד.
כמעט בכל בית יש מרחב אשר מיועד לאחסון של הפריטים אשר אינם נחוצים לשימוש יום-יומי או לא מוצאים מקום אחר בבית. אם הפריטים אינם מסודרים היטב זה יוצר בלגן בעת חיפוש הפריט הרצוי, אשר מלווה בבזבוז זמן. לכן סדר במחסן הכרחי וחשוב. מדפים למחסן הינו הפתרון המושלם עבור חדר אחסון מבולגן. מדפים למחסן לא רק יעניקו סדר אלא גם יעזרו לנצל את מלוא המרחב של המחסן.
כמובן ניצול נכון של מקום תלוי בכמה מקום אתם מפנים לחדר ארונות. חדר ארונות גדול (לפחות כ-15 מטר) מומלץ לחלק לשתי אזורים: אזור בגדי נשים ואזור בגדי גברים. לכל פריט צריך להיות אזור משלו. למשל צריכה להיות מגירה נפרדת למכנסיים ולחצאיות. המשך לקרוא...
נמאס לכם מהמחסן המבולגן? נמאס לכם שאתם אף פעם לא מוצאים את הפריטים הרצויים? נמאס לבזבז שעות על חיפושים לא פוריים? אם עניתם כן על כל השאלות אז פיקס היא הכתובת הנכונה!
חדרי ארונות משתלבים היטב כיום במבנה הבית על חדריו השונים כגון חדרי שינה וחדרי ילדים. יחד עם זאת חדרי ארונות לא קיבלו נוכחות מספקת בשטח הפנים של הדירה והינם בדרך כלל "לא גדולים במיוחד" ומרכזים במקום אחד את האחסון במקום בכמה חדרים\ארונות שונים וזה פתח לבלגן גדול.
מדפי מחסן הם הבסיס לתכנון – שאלו את עצמכם 2 שאלות מדפי מחסן הם הבסיס של ניהול המחסן. מחסן שמדפיו פרוסים היטב במרחב במבנה שמתוכנן כיאות יהווה מקור כוח בעתיד כשתעשו שימוש במחסן. ומהצד השני: אם לא תתכננו היטב את פריסת מדפי המחסן בחדר, תמצאו את עצמכם בלי שטח מספיק כדי לאחסן את כל הדברים שלכם, וזו בעיה קשה מאוד. הכל תלוי בכולת שלכם לנהל את המחסן.
רוב המחסנים הביתיים מכילים את החפצים הפחות שימושיים או חפצים שאנו מעדיפים שלא יהיו בחלל הציבורי ובחדרי הבית על כן אנו מאחסנים אותם במקומות שונים, בין אם מחסן בחצר ובין אם במרפסת או באחד מחדרי הבית שהופך להיות מחסן באופן רשמי.
היום כבר אפשר למצוא חדרי ארונות כמעט בכל מבנה, כבר בשלב התכנון קובע האדריכל חדר ארונות אחד לפחות. חדרי השינה מתוכננים היום כחדרים עם שטח מצומצם, שילוב של חדרי ארונות חיוני מאוד במקרים של חדרים קטנים. חדר הארונות מצליח לרכז במקום אחד את כל החפצים וכך הוא מונע בלגן מיותר בבית. עם חדרי ארונות קל יותר לשמור על בית מסודר.
היום לא עושים ארונות כמו פעם. בדרך כלל כשאומרים לנו את זה, המשפט מעלה נוסטלגיה כאילו שפעם היו עושים ארונות מודולריים מזהב. אבל למען האמת, לך יש הרבה יותר בגדים מלהורים שלך, ולילדים בטח הרבה יותר בגדים ממה שהיה לך. הבתים גדלו, כמות החדרים בכל בית גדלה, בלא מעט בתים יש אפילו חדרי ארונות ועדיין זה נראה כאילו אין לנו מספיק מקום לסדר את כל הדברים שלנו בבית.

 054-2327531  054-7723402  שליחת הודעה בוואטסאפ  yyoshay@gmail.com

אספקה לכל חלקי הארץ

7 שנות אחריות

השאר/י פרטים לקבלת הצעת מחיר

logo בניית אתרים