טלפון: 054-2327531 | אימייל: yyoshay@gmail.com


איך לנצל נכון את מרחב חדר הארונות

כמובן ניצול נכון של מקום תלוי בכמה מקום אתם מפנים לחדר ארונות. חדר ארונות גדול (לפחות כ-15 מטר) מומלץ לחלק לשתי אזורים: אזור בגדי נשים ואזור בגדי גברים. לכל פריט צריך להיות אזור משלו. למשל צריכה להיות מגירה נפרדת למכנסיים ולחצאיות. על הקולבים מומלץ לתלות שמלות, ג'קטים, הלבשה עליונה ודברים שמתקמטים מהר. נעליים צריכים לעמוד באזור נפרד. ישנם עיצובים רבים למגירת נעליים עליכם לבחור את הנוח ביותר עבורכם.

כמו כן ניתן להזמין מגירה עבור פריטים קטנים כגון כפפות או אקססוריז אחרים ומעמד נפרד עבור עניבות וחגורות. חלוקה זאת תאפשר לכם למצוא בגדים נחוצים מבלי לבזבז זמן יקר. במידה ויש מספיק מקום מומלץ להזמין מראה ופוף כדי להפוך חדר ארונות למקום שבו תוכלו לא רק לשמור בגדים אלא גם למדוד אותם וליצור את המראה הנחשק. לעיתים קרובות מוסיפים לחדר ארונות גם מגירות עבור איפור ובכך מפנים מקום בחדר שינה.

גם אם ברשותכם אין חדר נפרד אלא רק מרחב קטן (2-5 מטר) בתוך החדר, ניתן לעצב אותו לחדר ארונות מעולה. במידה וזה אפשרי מומלץ לפנות מרחב פינתי עבור חדר ארונות קטן. זה ימקסם את היעילות של המרחב וגם יתרום לנוחות. לרוב חדרי ארונות מסוג זה נמצאים בחדר שינה. מומלץ להפריד בינו לבין שאר החדר בעזרת וילון מעוצב. תנצלו את האורך של הקירות ותמקמו עליהם את רוב המגירות. כמו כן מומלץ לעשות מגירות אשר אינם נסגרות על ידי דלתות וזאת על מנת להגדיל ויזואלית את המרחב. על הקירות אפשר למקם לא רק מגירות עבור בגדים אלא גם עבור נעליים. הפתרון הנ"ל יחסוך לכם מקום ויתרום לעיצוב הבית. אילו אין ברשותכם קיר שלם לסידור מגירות תזיזו את המיטה ובכך ייווצר מרחב ריק בין המיטה לבין הקיר בו תוכלו לעצב "חדר ארונות" משלכם.

חדר הארונות של פיקס זהו פתרון מושלם לחיסכון במקום, חדרי ארונות מאווררים ועוד...
איך לנצל נכון את מרחב חדר הארונות

 054-2327531  054-7723402  שליחת הודעה בוואטסאפ  yyoshay@gmail.com

אספקה לכל חלקי הארץ

7 שנות אחריות

השאר/י פרטים לקבלת הצעת מחיר

טואול - בניית אתרים