טלפון: 054-2327531 | אימייל: yyoshay@gmail.com


בטוחים שאין לכם מספיק מקום בארון?

היום לא עושים ארונות כמו פעם. בדרך כלל כשאומרים לנו את זה, המשפט מעלה נוסטלגיה כאילו שפעם היו עושים ארונות מודולריים מזהב. אבל למען האמת, לך יש הרבה יותר בגדים מלהורים שלך, ולילדים בטח הרבה יותר בגדים ממה שהיה לך. הבתים גדלו, כמות החדרים בכל בית גדלה, בלא מעט בתים יש אפילו חדרי ארונות ועדיין זה נראה כאילו אין לנו מספיק מקום לסדר את כל הדברים שלנו בבית.

כל אישה מכירה את הבית של לפני-פסח, וכל איש מכיר את אשתו של לפני-פסח. כולם יודעים שהבית זועק ומשווע לסדר. כשרוב חדרי הארונות הם פשוט חדר עם תיבות ומדפים (ומוט מתכת אחד שאף פעם לא מספיק לכל השמלות והחליפות) לא משנה כמה נסדר בבוקר, תמיד זה יתבלגן מחדש בערב.


חדרי ארונות לא מתוכננים מזמינים צרות

נחשוב על זה בצורה פשוטה: נניח שאת כל החליפות, השמלות, הפיג'מות, מברשת השיניים, השמפו, האקססוריז הלבנים ומצרכי החירום שאתם צריכים לשבועיים בארה"ב – הייתם צריכים לדחוף לתוך מזוודה אחת. תרחיש מוכר אצל כל אדם. דבר כזה מצריך ארגון: מארזים מיוחדים לקיפול חליפות, קולבים, כיסויים ותיקי רחצה לנוזלים שעלולים להישפך במעבר של המזוודות בין מוניות וטיסות. ומה אם לא? ההבדל בין ארגון נכון לארגון לא נכון יכול להפוך את הטיול שלך מגיהנום לגן-עדן, והפוך. ארגון של חדר הארונות מצריך גם הוא בניית מתקנים שונים בהתאם למספר משתנים חשובים שחשוב לקחת בחשבון:

קהל היעד: מי משתמש במה שמאוחסן בחדר? כמו ההבדל בין בגדים של פועלים לבגדים של עורכי דין ובעלי מקצועות חופשיים, כך חדר הארון כולו יכול להיות שונה. חדר מלא בבגדים פשוטים באמת מצריך המון מדפים לכל הבגדים המקופלים. חדר מלא בבגדים תלויים מצריך המון מוטות תלייה. אישה שיש לה שלושים זוגות נעליים צריכה ארון נעליים ממודף, אחרת היא תצטרך להוציא עשרות קופסאות עד שהיא תמצא את הזוג שמתאים לעגילים של הערב. כשמדובר בחדרים שמיועדים לילדים, חשוב לשים התקן למניעת טריקה של הארונות ולמקם את הצעצועים והבגדים שקשורים להם בהישג יד.

החלל: כמה מקום יש בחדר הארונות? החידושים הכי גדולים בארגון של חדרים כאלו, שמיועדים לאחסון, כוללים תכנון נכון בהתאם לחלל. ניצול גובה החדר, למשל, מאפשר לנו לאחסן דברים בחללים שנבנים מהתקרה או חללים מתים מתחת למדרגות ומאפשרים לנו למשוך אותם החוצה. אפשר ליצור מתלים מיוחדים ממתכת שנפתחים כמו מגירה ולא תופסים את כל החדר. ניצול נכון של המרחב יעזור לך להגדיל את חדר הארונות פי-כמה מהגודל המקורי שלו. לסיכום, לפני שמתכנניםחדר ארונות צריך להבין מי משתמש במה שמאוחסן בחדר וכמה מקום יש בחדר עצמו. חיבור שתי התשובות, ביחד עם פתרונות אחסון מודולרים חדישים מאפשרים לנו להיות רגועים הרבה יותר.

בטוחים שאין לכם מספיק מקום בארון?

 054-2327531  054-7723402  שליחת הודעה בוואטסאפ  yyoshay@gmail.com

אספקה לכל חלקי הארץ

7 שנות אחריות

השאר/י פרטים לקבלת הצעת מחיר

טואול - בניית אתרים