טלפון: 054-2327531 | אימייל: yyoshay@gmail.com


בית מסודר הוא בית עם חדרי ארונות

היום כבר אפשר למצוא חדרי ארונות כמעט בכל מבנה, כבר בשלב התכנון קובע האדריכל חדר ארונות אחד לפחות. חדרי השינה מתוכננים היום כחדרים עם שטח מצומצם, שילוב של חדרי ארונות חיוני מאוד במקרים של חדרים קטנים. חדר הארונות מצליח לרכז במקום אחד את כל החפצים וכך הוא מונע בלגן מיותר בבית. עם חדרי ארונות קל יותר לשמור על בית מסודר.

חדר ארונות מודולרי

אם אין לכם בבית חדר ארונות יש לכם אפשרות להקים חדר ארונות מודולרי עם מערכת חדרי רשת מאווררים בהתאמה אישית למידות החדר. חדר ארונות מודולרי הוא פתרון נהדר לניצול מרבי של שטחים לא מנוצלים בבית, כך תצליחו להפוך את מרפסת הבית הרבה יותר שימושית ומסודרת. מערכת חדרי הרשת היא מוצר של פיקס חדרי ארונות, כדאי גם לכם להכיר את המוצר ולבדוק כיצד תוכלו להפוך את הבית שלכם הרבה יותר מסודר ומאורגן בעזרתו.

הפטנט כולל שימוש בסלסלות מתכת, דבר המאפשר גישה ונראות לחפצים המאוחסנים מכל פינה. שיטת האחסון פותחה מתוך מטרה להציע פתרון אחסון יעיל ונוח, עם פיקס חדרי ארונות קל יהיה למצוא במהרה את החפץ שאתם מחפשים מבלי לייצור בלגן נוסף. שיטת אחסון חכמה היא בראש ובראשונה שיטה יעילה, אנו מציעים תכנון נבון לניצול מרבי ונכון של כל השטח העומד לרשותכם. יש אפשרות לתכנן חדר ארונות ואחסן למטבח, למחסן, למרפסת וגם, לחדרי השינה, ישנם דגמים המיועדים לאחסון נוח של בגדים.

אף פעם אין מספיק מקום אחסון

תופתעו לגלות כי יש בבית שלכם הרבה יותר שטח אחסון ממה שאתם יודעים, כאשר מנצלים נכון את השטח מגלים הרבה שטחי אחסון חדשים. המחסן הופך הרבה יותר מסודר וכך גם ארונות המטבח ומרפסת המטבח. עם מתקני האחסון של פיקס חדרי ארונות יהיה לכם הרבה יותר מקום.
בית מסודר הוא בית עם חדרי ארונות

 054-2327531  054-7723402  שליחת הודעה בוואטסאפ  yyoshay@gmail.com

אספקה לכל חלקי הארץ

7 שנות אחריות

השאר/י פרטים לקבלת הצעת מחיר

טואול - בניית אתרים