טלפון: 054-2327531 | אימייל: yyoshay@gmail.com


חדרי ארונות מודולריים - חיסכון של מקום וזמן

בן אדם של היום אינו רוצה לבזבז מזמנו על חיפוש הבגד שאותו תכנן ללבוש. המציאות של היום מלמדת את האנושות לכבד את הזמן ולכן כל יום אנו מוצאים פתרונות חדשים ומתקדמים לפעולות פשוטות כמו חיפוש בגד מתאים בארון בגדים. לבגדים יש משמעות גדולה בחיינו. בגדים מספרים עלינו המון עוד לפני שבכלל הספקנו לקלוט את הפרטנר לשיחה. לכן יש לשמור ולטפח את הבגדים שלכם כאילו מדובר בעצמכם. חדרי ארונות זהו הפתרון המושלם, אשר יעזור לכם לשמור על האיכות של הבגד.

לעיתים קרובות מפאת חוסר מקום בארון אנו דוחפים בגדים לכל מגירה אפשרית, לא כל כביסה יוצאת מקופלת ומגוהצת כמו ממכבסה מקצועית. זה גורם לשתי בעיות:
א- אתם לא תמיד מוצאים את הבגד הנחשק. וכתוצאה מזה מבזבזים זמן יקר.
ב- נוצרים קיפולים רבים בבגדים אשר דורשים גיהוץ חזק ובסופו של דבר גורם נזקים לבגד. כמו כן גיהוץ זה בזבוז זמן נוסף אשר בא על חשבון התארגנות שלכם לפני היציאה מהבית.

חדרי ארונות של פיקס באים לעשות סדר בבלגן ולמצוא מקום לכל בגד שנמצא במלתחה שלכם. ישנם עיצובים רבים של חדרי ארונות אשר באים לענות על הצרכים הייחודים שלכם. כמו כן חדר ארונות יכול לשרת אתכם לא רק לשמירת בגדים, גם חפצים שלא מוצאים את מקומם הקבוע יכולים להישאר בחדר ארונות ובכך לפנות לכם עוד מרחב בבתיכם.

רבים נוטים לחשוב שחדרי ארונות זו היא פריבילגיה של עשירים, אך למעשה חדרי ארונות לא רק חוסכים מקום אלא גם כסף. חדר ארונות סטנדרטי מחליף כשלושה ארונות גדולים אשר מפוזרים לכם בתוך הבית. כמובן שמחיר תלוי בחומרי גלם, מידות ותוספות כגון מראה ואור מיוחד, אך כאן אתם קובעים את הגבול. למדפי הרשת של פיקס יתרונות רבים למשך היותם מאווררים ומונעים הצטברות של אבק. דבר נוסף שלעיתים קרובות משפיע על שקולכם בהחלטה האם לבנות חדר ארונות או להסתפק בארונות פשוטים, הוא חשש שבשביל חדר ארונות צריך לפנות חדר שלם. אך למעשה חדר ארונות של פיקס מתאים לכל גודל ולכל תקציב ויכולת להתמקם במרחב של החדר אשר עומד על שתי מטר בלבד.
חדרי ארונות מודולריים - חיסכון של מקום וזמן

 054-2327531  054-7723402  שליחת הודעה בוואטסאפ  yyoshay@gmail.com

אספקה לכל חלקי הארץ

7 שנות אחריות

השאר/י פרטים לקבלת הצעת מחיר

טואול - בניית אתרים