טלפון: 054-2327531 | אימייל: yyoshay@gmail.com


כיצד לבחור מדפים למחסן

כמעט בכל בית יש מרחב אשר מיועד לאחסון של הפריטים אשר אינם נחוצים לשימוש יום-יומי או לא מוצאים מקום אחר בבית. אם הפריטים אינם מסודרים היטב זה יוצר בלגן בעת חיפוש הפריט הרצוי, אשר מלווה בבזבוז זמן. לכן סדר במחסן הכרחי וחשוב. מדפים למחסן הינו הפתרון המושלם עבור חדר אחסון מבולגן. מדפים למחסן לא רק יעניקו סדר אלא גם יעזרו לנצל את מלוא המרחב של המחסן.

על מנת לדעת באיזה מדפים לבחור או איך למקם אותם בצורה היעילה ביותר תחילה תפנו את המחסן ותמדדו את השטח שיש ברשותכם. לאחר מכן תעיינו בפריטים שאותם אתם מאחסנים באופן קבוע: שימו לב לממדים שלהם, למשקל, למידת השבירות ולתדירות בה אתם משתמשים באותם הפריטים. כל הקריטריונים האלו יקבעו באיזה מדפים לבחור ואיך למקם אותם בצורה הנוחה והיעילה ביותר.

אם ברשותכם קיר ארוך, מומלץ להשתמש במדפים למחסן של פיקס, אשר אינם מאפשרים למדף ליצור שקע עד אורך של 200 ס"מ. אם הקיר עדיין נותר לא מלא מומלץ בשטח הריק למקם מדפים פינתיים על מנת לא להשאיר "שטחים מתים" ולנצל את המקום עד הסוף. אפשרות נוספת היא למקם מספר מדפים קצרים על אותו הקיר. טיפ נוסף לייעול מקום: אם אתם שומרים במחסן צנצנות עם אוכל כגון חמוצים או קופסאות שימורים מומלץ לעשות מדפים עמוקים ולמקם אותם על הדלת של המחסן.

אם ישנם הרבה פריטים בעלי ממדים גדולים ומשקל כבד מומלץ להשאיר מרחב בין המדף הראשון לרצפה ובמרווח שנוצר לאחסן את הפריטים. אחסון כזה לא רק לא ימיס על המדפים אלא גם יקל עליכם ברגע שתצטרכו להוציא את אחד הפריטים הגדולים.

כמו כן חשוב להשאיר מרחב ריק באמצע המחסן על מנת שתוכלו להתנייד בו בקלות. בנוסף חשוב לדואג לאוורור בחדר המחסן אחרת אתם עלולים להיתקע בבעיה של עובש ופטריות על הקירות. מדפים למחסן של פיקס אינם צוברים אבק, קלים לניקוי ולכן אינם מוסיפים ללכלוך שעלול להצטבר במרחב סגור כמו מחסן.
כיצד לבחור מדפים למחסן

 054-2327531  054-7723402  שליחת הודעה בוואטסאפ  yyoshay@gmail.com

אספקה לכל חלקי הארץ

7 שנות אחריות

השאר/י פרטים לקבלת הצעת מחיר

טואול - בניית אתרים