טלפון: 054-2327531 | אימייל: yyoshay@gmail.com


מדפים למחסן ביתי

פיקס תעשה לכם סדר במקום הבעייתי ביותר בבתכם! פיקס נועדה על מנת להקל על הדברים השגרתיים כמו אחסון פריטים. אומנם רבים רגילים לחיות עם הבלגן התמידי במחסן ואינם חשים צורך לטפל בבעייתיות , אך אם תחשבו על כמות הזמן אותו אתם מבזבזים על חיפוש אחרי הפריט או תזכרו במצב רוח הירוד לאחר שאתם מבלים שעות במחסן בניסיון לדחוף לשם עוד ועוד פריטים תבינו שזו היא השקעה ששווה כל שקל! בפיקס תוכלו למצוא מדפים למחסן ביתי אשר עשויים מפלדה וניתנים להתאמה לפי המרחב הנמצא ברשותכם. מתאים לכל גודל ולכל תקציב.

מדפים איכותיים של חברת פיקס לא רק יעזרו לכם לאחסן את הפריטים אלא גם ידאגו לאוורורם! בנוסף המדפים עשויים מחומר היפו אלרגני אשר מונע הצטברות האבק ומקל על הניקיון של המדפים. ביחד עם פיקס תוכלו לשכוח מתחושת התסכול והייאוש וליהנות מסדר תמידי במחסן הביתי! מדפים למחסן הביתי נושאים משקל עד 80 ק"ג , עשויים מחומר לא מחליד ובטוחים לשימוש. מנגנון ההתקנה קל ואינו דורש מיומנות , לכן תמיד תוכלו לשנות את מיקום המדפים במידת הצורך. כמו כן המדפים הינם חסרי עמודים ומחיצות מה שתורם לשימוש נוח ויעיל. מדפים בנויים באופן אשר מקל משמעותית על הגישה לפריטים ואינם משאירים "שטחים מתים" בעזרת הפינה המתחברת בין המדפים. זהו יתרון יוצא מן הכלל אשר עוזר לכם לנצל את המרחב באופן המקסימלי ביותר. מחסן אסטטי ומסודר זאת כבר לא אוטופיה ולא חלום!

אנו בחברת פיקס מעניקים כלים לניהול נכון ונוח של המרחב העמוס ביותר בכל הבית. כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות לאנשי המקצוע של חברת פיקס, בעלי ניסיון וידע רב וליהנות מהתוצאות.

אנו בחברת פיקס לוקחים אחראיות על המוצרים אותם אנו מספקים ונותנים שבע שנות אחריות על המדפים למחסן הביתי!
מדפים למחסן ביתי

 054-2327531  054-7723402  שליחת הודעה בוואטסאפ  yyoshay@gmail.com

אספקה לכל חלקי הארץ

7 שנות אחריות

השאר/י פרטים לקבלת הצעת מחיר

טואול - בניית אתרים