טלפון: 054-2327531 | אימייל: yyoshay@gmail.com


מדפים למחסן - כך תשמרו על המחסן שלכם מסודר

מחסן יכול להיות ברכה גדולה, או צרה צרורה. אם המחסן מתוכנן כמו שצריך והסדר שבתוכו נשמר, הוא יהיה הפתרון הכי יעיל שנתקלתם בו מעולם. אבל אם הבלגן יחגוג, לא תמצאו את הידיים והרגליים שלכם ובטח לא את הציוד שאיחסנתם בתוכו. אז איך שומרים על מחסן מסודר? אספנו עבורכם את הטיפים החשובים ביותר.

כך תשמרו על המחסן שלכם מסודר


מה בפנים ומה בחוץ – קודם כל אתם צריכים להבין מה הולך להיכנס למחסן שלכם. אתם רוצים להכניס לכאן את כל הדברים שלא נמצאים בשימוש יומיומי/ מגושמים וגדולים מדי בשביל להיות מאוחסנים בבית/ נמצאים בשימוש רק מחוץ לבית וכדומה. ערכו רשימה של ממש עם כל הציוד שנועד למחסן, רצוי להעריך גם את המידות של כל חפץ וחפץ.
תכננו את המדפים שלכם – המפתח החשוב ביותר בשמירה על הסדר במחסן הוא בניית המדפים. עם תכנון יעיל, בהתאם לרשימה שערכתם בסעיף הקודם, תוכלו לעצב את המדפים של המחסן בצורה היעילה ביותר. המלצה שלנו – השתמשו במדפים מודולרים מרשתות מתכת, הם חזקים, יציבים, מנצלים מצוין את החלל וניתנים להתאמה אישית בצורה מושלמת. כך למשל אם יש לכם מקרר קטן לאחסן במחסן, תוכלו להצמיד אותו לקיר כאשר המדפים מתוכננים במיוחד בשביל להשאיר עבורו מקום. אם יש לכם הרבה חפצים קטנים כדאי להוסיף גם עגלת סלים, הנקראת מערכ רב-סל, לשמירה מקסימלית על הסדר.
מלאו את המדפים בתבונה – במדפים הגבוהים כדאי לשים את החפצים שאתם משתמשים בהם פחות, ובהישג יד את מה שנמצא בשימוש תכוף יותר.
כפי שאתם יכולים להבין, על מנת לשמור על המחסן שלכם מסודר, רוב העבודה שלכם היא דווקא בתכנון, עוד לפני שאפילו חפץ אחד נכנס אליו. תשקיעו בתכנון המחסן כראוי ומובטח לכם מחסן למופת, התנהלות נוחה ויעילה ושחרור מכאבי ראש מיותרים.
מדפים למחסן - כך תשמרו על המחסן שלכם מסודר

 054-2327531  054-7723402  שליחת הודעה בוואטסאפ  yyoshay@gmail.com

אספקה לכל חלקי הארץ

7 שנות אחריות

השאר/י פרטים לקבלת הצעת מחיר

טואול - בניית אתרים