טלפון: 054-2327531 | אימייל: yyoshay@gmail.com


מדפי מחסן הם הבסיס לתכנון

מדפי מחסן הם הבסיס לתכנון – שאלו את עצמכם 2 שאלות


מדפי מחסן הם הבסיס של ניהול המחסן. מחסן שמדפיו פרוסים היטב במרחב במבנה שמתוכנן כיאות יהווה מקור כוח בעתיד כשתעשו שימוש במחסן. ומהצד השני: אם לא תתכננו היטב את פריסת מדפי המחסן בחדר, תמצאו את עצמכם בלי שטח מספיק כדי לאחסן את כל הדברים שלכם, וזו בעיה קשה מאוד. הכל תלוי בכולת שלכם לנהל את המחסן.

ניהול המחסן זו לא משימה קטנה - איך שלא מסתכלים על זה. לוקח המון זמן להקצות מקום לכל דבר, לארגן את החדר, לתכנן את הדברים שיהיו נגישים ונוחים - כל אלו כדי שהכל יהיה נוח והמחסן יתפקד כראוי. אם שאלת את עצמך - האם אתה איש תכנון טוב, שיודע לתכנן מחסן כיאות, ובכן - זה תלוי במידת היכולת שלך לדמיין במציאות את קווי המתאר של מערכת המדפים של המחסן שיוצאים מהקיר. כדי שתוכלו להתמודד עם המשימה הקשה, אספנו כאן שתי שאלות שצריך לשאול לפני שמתחילים.

מה מדפי המחסן מכילים - שאלת את עצמך כבר?

השלב הראשון בתכנון החדר היא פריסה של רשימת הפריטים שהמחסן אמור להכיל. ברגים, לדוגמא, ידרשו ממך מדפים שיכולים להכיל מגירות קטנות שלא דורשות הרמה אבל עדיף שלא להתכופף אליהן. כיסאות מתקפלים, וכל דבר כבד, ידרשו ממך מדפים נמוכים שלא יעמיסו על הגב בעת ההרמה. הכל על זה הדרך - צריך להיות בגובה הנכון ובמקום הנכון לעת שתצטרך אותו. על כן, ההתחלה שלך כמנהל מחסן מעולה היא לערוך רשימה של כל מה שיהיה מונח על מדפי המחסן  - לפני שיש אפילו מדפים. את רשימה זו מומלץ אפילו לאחסן בהתקן נתונים ממוחשב - זאת בהנחה שרוצים להיות מקצוענים עד הסוף ולא לאבד שום דבר אף פעם.

מה זה בכלל מדפי אחסון?

השאלה בעצם שואלת: איפה הם מתחילים ואיפה הם נגמרים?

למשל, מקור נוסף של שטח אחסון יקר יכול להיות הקצוות של מדפי אחסון. על ידי התאמת לוחות של תריסים או קיר מפוספס, אפשר להוסיף קופסאות נוספות, מדפים או ווים לאחסון מוצרים הדורשים יכולת גישה ברגע. את בעיית הסדר יכולות לפתור מחיצות שיחלקו ויסמנו התחלה וסוף לכל דבר, ומעבר לכך, יגדילו שטחים אנכיים המאפשרים לנו פתרונות תלייה שונים בתוך המדף עצמו. יעילות-יעילות-יעילות.

אם שאלתם את עצמכם את שתי השאלות האלו, וחיפשתם להן תשובות יצירתיות, אתם מסודרים. מומלץ כמובן, להיוועץ בגורם מקצועי שיפתח לכם עוד קצת את היצירתיות ויגדיל את שטח האחסון ואת הסדר במחסן שלכם.

פיקס - מדפים למחסן מסודר ומאורגן.
מדפי מחסן הם הבסיס לתכנון

 054-2327531  054-7723402  שליחת הודעה בוואטסאפ  yyoshay@gmail.com

אספקה לכל חלקי הארץ

7 שנות אחריות

השאר/י פרטים לקבלת הצעת מחיר

טואול - בניית אתרים