טלפון: 054-2327531 | אימייל: yyoshay@gmail.com


נמאס שהחפצים בבלאגן?

רוב המחסנים הביתיים מכילים את החפצים הפחות שימושיים או חפצים שאנו מעדיפים שלא יהיו בחלל הציבורי ובחדרי הבית על כן אנו מאחסנים אותם במקומות שונים, בין אם מחסן בחצר ובין אם במרפסת או באחד מחדרי הבית שהופך להיות מחסן באופן רשמי. אם נציץ ברוב המחסנים הביתיים נגלה בלגן אחד גדול של חפצים אשר אינם מאורגנים. מידוף למחסן מסודר פיקס במיוחד בשבילכם!

פתרון אחסון אידיאלי - מידוף למחסן הביתי

אם אתם רוצים את הדברים שלכם בסדר נעים ומאורגן פיקס, בהחלט הגעתם למקום הנכון. המדפים שלנו שונים מחדרי ארונות המוכרים לכם. מדפינו יוצרים עבורכם את פתרון האחסון הטוב ביותר לכל החפצים שלכם! בוודאי אתם תוהים למה מדפים אלו מתאימים, ובכן, התשובה היא שפשוט להכל! מידוף למחסן הביתי של חברת פיקס מתאים לאחסון של בגדים, חפצים ותתפלאו אך אפילו כמזווה למזון, פירות וירקות.

מדפים למחסן - התאמה אישית לכל לקוח

חברת פיקס באה במטרה לתת לכם מדפים למחסן הביתי פונקציונאליים ומודולאריים, מה שאומר שהם יתאימו בדיוק לחלל שלכם. אנו חותכים ומכינים את המדפים שלנו בהתאם לתנאים המבוקשים על ידכם ובהתאם לכמות וסוג החפצים שלכם על מנת ליצור לכם את פתרון האחסון המסודר והמושלם ביותר תוך התגברות על מכשולים בדרך כמו חלון בחדר הממ"ד. מדפים למחסן הביתי של חברת פיקס הינם מותאמים אישית לכל לקוח כך ששביעות הרצון הינה מובטחת מראש!

כמה מילים על חברת פיקס

חברתנו הינה חברה אשר נותנת פתרונות אחסון על ידי מדפים למחסן עשויים פלדת אל חלד איכותית וברמה הגבוהה ביותר. מדפים אלו עשויים כרשת, דבר המונע מהצטברות מיותרת של אבק מעליהם וכך ישנה סירקולציה של אוויר טובה יותר והחדר שומר על ניקיון מקסימאלי ללא שום טרחה מצדכם. אין ספק שעם מידוף למחסן של חברתנו תוכלו ליהנות מסדר אידיאלי שיעשה לכם גם סדר בראש ובעיניים.

בפיקס תמצאו מחירים אטרקטיביים לכל גודל ותקציב, צרו עמנו קשר ונשמח לתת לכם שירות.
נמאס שהחפצים בבלאגן?

 054-2327531  054-7723402  שליחת הודעה בוואטסאפ  yyoshay@gmail.com

אספקה לכל חלקי הארץ

7 שנות אחריות

השאר/י פרטים לקבלת הצעת מחיר

טואול - בניית אתרים